Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

пісок Одеса; пісок в Одесі купити; продаж піску в Одесі

Пісок Одеса вознесенський дрібний, пісок Одеса біляївський сіяний, пісок Одеса біляївський не сіяний, пісок Одеса кар'єрний, пісок херсонський доставка автотранспортом підприємства (Зіл, Камаз, 20-ти тонник, 30-ти тонник, 40-тонник, вагонними партіями). пісок Одеса; пісок в Одесі купити; продаж піску в Одесі
Пісок — осадова гірська порода, а також штучний матеріал, що складається із зерен гірських порід. Дуже часто складається з майже чистого мінералу кварцу (речовина — діоксид кремнію).
Слово «пісок» часто вживається в множині («піски»), але форма множини має також інші значення.
пісок Одеса; пісок в Одесі купити; продаж піску в Одесі
Природний пісок
Природний пісок — пухка суміш зерен розміром 0,10—5 мм, що утворилася в результаті руйнування твердих гірських порід.
Природні піски в залежності від генезису можуть бути алювіальними, делювиальными, морськими, озерними, еоловими. Піски, що виникли в результаті діяльності водойм і водотоків, що мають більш округлу, обкатану форму.
пісок Одеса; пісок в Одесі купити; продаж піску в ОдессеТяжелый штучний пісок

Важкий штучний пісок — пухка суміш зерен, одержуваний подрібненням твердих і щільних гірських порід. Форма зерен дроблених пісків — гострокутний, а поверхня шорстка.
пісок Одеса; пісок в Одесі купити; продаж піску в ОдессеВиды піску
У торгівлі пісок класифікується за місцем походження та виробленої обробці:
пісок Одеса; пісок в Одесі купити; продаж піску в ОдессеРечной пісок
Річковий пісок — це будівельний пісок, добутий з русла річок, відрізняється високим ступенем очищення і відсутністю сторонніх включень, глинистих домішок і камінчиків.
пісок Одеса; пісок в Одесі купити; продаж піску в ОдессеКарьерный митий пісок
Кар'єрний митий пісок — це пісок, добутий в кар'єрі шляхом промивання великою кількістю води, в результаті чого з нього вимивається глина і пилоподібні частинки.
[ред.] Кар'єрний сіяний пісок
Кар'єрний сіяний пісок — це видобутий в кар'єрі просіяний пісок, очищений від каменів і великих фракцій. Кар'єрний сіяний пісок широко застосовується при виробництві розчину для кладки, штукатурних і фундаментних робіт.
[ред.] Будівельний пісок
Згідно ГОСТ 8736-93 будівельний пісок — це неорганічний сипкий матеріал з крупністю зерен до 5 мм, що утворився в результаті природного руйнування скельних гірських порід і одержуваний при розробці піщаних і піщано-гравійних родовищ без використання або з використанням спеціального збагачувального обладнання.
[ред.] Застосування

Широко використовується у складі будівельних матеріалів, для намивання ділянок під будівництво, для піскоструминної обробки, при зведенні доріг, насипів, у житловому будівництві для зворотної засипки, при благоустрій дворових територій, при виробництві розчину для кладки, штукатурних і фундаментних робіт, використовується для бетонного виробництва, в дорожньому будівництві. При виробництві залізобетонних виробів, бетону високих марок міцності, а також при виробництві тротуарної плитки, бордюрів, колодязних кілець використовують грубозернистий пісок (Мк 2,2—2,5). Дрібний будівельний пісок використовується для приготування покривних розчинів. Крім того пісок є основним компонентом при виготовленні скла.
Будівельний річковий пісок досить широко застосовується в різних декоративних (змішують з різними барвниками для отримання спеціальних структурних покриттів) і оздоблювальних роботах готового приміщення. Він також виступає компонентом асфальтобетонних сумішей, які використовуються в будівництві та укладанні доріг (в тому числі і для будівництва аеродромів), а також в процесах фільтрування та очищення води.
Кварцовий пісок використовується для виготовлення зварювальних матеріалів спеціального та загального призначення.
пісок Одеса; пісок в Одесі купити; продаж піску в Одесі Радіоактивність піску

Практично всі піски належать до 1-го класу за радіоактивністю (питома ефективна активність природних радіонуклідів у них не перевершує 370 Бк/кг, виключення можуть становити тільки подрібнені піски), тобто радіаційно безпечні і придатні для всіх видів будівництва без обмежень. пісок Одеса; пісок в Одесі купити; продаж піску в Одесі

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner