Кошик
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка в Одесі

Нерідко власників садово-дачних ділянок турбує питання, як його встан овити? Яку плитку краще використовувати, щоб дача мала привабливий вигляд. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує широкий асортимент продукції для покриття доріжок та паркувальних майданчиків. Сьогодні користується великою популярністю різних кольорів та конфігурації тротуарна плитка Одеса.

Види та особливості

Плитка тротуарна - невибагливий матеріал, досить зручний для вирішення дизайнерських ідей. З округленими кутами, вона нагадує середньовічний камінь, високої якості плитка завжди буде виглядати оригінально. Різноманітність кольорів дає можливість дизайнерам створювати всілякі оригінальні візерунки. Плитка тротуарна - якісний і надійний матеріал, який виробляється трьома методами:

·        вібропресування;

·        гиперпрессование.

Для укладання доріжок, майданчиків і місця для паркування машин на содово-дачних ділянках використовується різних розмірів і кольорів плитка, виготовлена способом вібропресування. Для мощення міських площ, тротуарів, пішохідних доріжок, використовуються плитки, виготовлені методом вібропресування. Для прокладання тротуарів великих обсягів застосовується гиперпрессованная тротуарна плитка.

Перевага

Тротуарна плитка Одеса - зручний в експлуатації матеріал, він не накопичує поверхні бруд, волога, не утворюючи калюж, швидко випаровується. Перед укладанням не потрібно спеціально готувати грунт. Матеріал досить міцний і нешкідливий для навколишніх, легко вкладається, за сильної спеки не деформується і не втрачає кольору. З її поверхні легко видаляються плями.

Де купити

Компанія «Стройтехград» займається постачанням сучасних будівельних матеріалів р. Одеса та Одеської області. У нас великий асортимент продукції від найкращих виробників. Ми пропонуємо споживачам залізобетонні вироби, сипучі матеріали для будівництва стін будинку, і обробних робіт, різного виду дорожні покриття. Весь перелік товарів представлений в каталозі на сайті компанії. У нас можна замовити і купити тротуарну плитку в Одесі ціна доступна, постійним клієнтам надається знижка. На всі види продукції є сертифікат якості. В перечень услуг входит быстрая доставка тротуарной плитки в Одессе, на любой указанных объект.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner