Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Оздоблювальні матеріали

Одне з основних напрямів роботи компанії «СТРОТУЙТЕХГРАД» — продаж різноманітної продукції для проведення ремонтних робіт. У нашому асортименті представлені:  шпаклівка старт (start), фініш (finish), гіпсокартон, профілі, монтажна піна, осб (osb) плити, вата для утеплення, вата для шумоізоляції. Використовуючи нашу продукцію, ви зможете провести будь-які ремонтні та фасадні роботи. Професійний підхід компанії «СТРОТУЙТЕХГРАД» — гарантія чудової якості, що купується вами будівельних сипких матеріалів:

шпаклівка старт (start), фініш (finish), гіпсокартон, профілі, монтажна піна, осб (osb) плити, вата для утеплення, вата для шумоізоляції

 

Асортимент компанії «СТРОТУЙТЕХГРАД» налічує майже 100 різновидів оздоблювальних і будівельних матеріалів для різних цілей: виробництва різноманітної продукції, ремонту, зведення будівель, укладання тротуарної плитки та іншого.

Представлена будівельна сировина постачається від перевірених постачальників. Ми суворо відстежуємо наявність домішок, вологість та інші показники, що безпосередньо впливають на якість продукції. Саме суворий контроль якості допоміг нам завоювати довіру безлічі клієнтів. Наша будівельна база має різні транспорти для доставки сипких матеріалів та іншої будівельної продукції. Ми привеземо як кілька вагонів шпаклівки  для великого підприємства, так і кілька мішків для квартири.

 

Відокремлювальні матеріали від «СТРОТУЙТЕХГРАД»

Компанія «СТРОТУЙТЕХГРАД» співпрацює з усіма клієнтами — і з юридичними, і з фізичними особами. Завдяки тому, що ми щодня закуповуємо в виробників і кар'єрів величезні обсяги впродовж уже довгих років, продажи оздоблювальних матеріалів здійснюється за низькою ціною. 

Крім того, ми надаємо сертифікати відповідності на всі типи будівельної продукції. Оплата замовлення можлива різними способами: після доставки або за передоплатою. Для постійних клієнтів діє відтермінування платежі та персональні знижки. Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner