Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Будівельні послуги

Будівельні послуги необхідні для ефективної організації роботи компанії. З економічної точки зору їх вигідніше замовити у професіоналів, ніж виконувати самостійно. Послуги будівельної спецтехніки однозначно стануть в нагоді в зимовий період часу для вивезення снігу та інших робіт.

 

Комплексні будівельні послуги в Одесі

 

Будівельні послуги необхідні юридичним і приватним особам для зведення будівель і проведення ремонтних робіт різного масштабу. Для будь-яких маніпуляцій на будівельному майданчику застосовуються тільки високоякісні матеріали з відповідними сертифікатами. Серед будівельних послуг виділяють кілька видів:

  • діагностичні;

  • реставраційні;

  • будівельно-ремонтні.

Діагностичні будівельні послуги дозволяють оцінити необхідний бюджет, кількість матеріалу і техніки для відновлення або будівництва будівлі.

Реставраційні — передбачають проведення комплексу заходів по відновленню будівлі у відповідності з історичними зображеннями, фотографіями та іншою документацією.

Будівельно-ремонтні — зведення будівель і проведення ремонту в будинках і квартирах.

Замовити будь-який вид будівельних робіт можна на нашому сайті.

 

Послуги будівельної спецтехніки

 

Користь послуг будівельної спецтехніки складно переоцінити. З їх допомогою можна провести безліч робіт. При цьому немає необхідності планувати величезний бюджет підприємства на обслуговування. Найбільш популярні послуги будівельної спецтехніки:

  • прибирання і вивезення снігу та сміття;

  • установка заборів і огорож;

  • вирівнювання земельних ділянок;

  • копання ям, траншей та інше.

Серед інших послуг будівельної спецтехніки особливим романтизмом відрізняється оренда вишки, з її допомогою можна влаштувати сюрприз для дітей і близьких людей.

Замовлення послуг будівельної спецтехніки дозволяє заощадити бюджет підприємства порівняно з придбанням обладнання, утриманням гаража і штату обслуговуючого персоналу.

Послуги будівельної спецтехніки можуть проводитися на території всього міста Одеса, з виїздом до замовника.

На нашому сайті можна замовити будь-яку спецтехніку та будівельні роботи. При необхідності надаємо оренду складів будь-яких площ. Всі послуги надають в чітко обумовлені терміни з наданням відповідних документів. При виникненні сумнівів консультуємо з урахуванням всіх нюансів.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner