Кошик
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Керамзітобетон і цементні розчини

Компанія "СТРОЙТХГРАД" пропонує великий вибір будівельних матеріалів для капітального будівництва, у тому числі керамітобетон і цементні розчини марки М 50, 100. Продукція може бути використана для складки підлоги, будівництва стін, фундаменту, кладок цегли та багатьох інших завдань.

Вивантаження будматеріалів в Одесі здійснюється в необмеженому об'ємі, що дає змогу придбати все необхідне за ідеальною ціною в одному місці. Можливі поставки цементних  розчини з певними робочими  Властивості і характеристики для певного виду об’ єктів. 

 

Цементні розчини для тягки підлоги, фундаменту, штукатурки

 

Готові цементні розчини марок М 50, 100 мають певні виміри морозостійкості, пластичності, що робить їх придатними для зв'язку підлоги, фундаменту, штукатурки, кладки цегли. Використання керамітобетона має багато переваг, у тому числі й таке:

  • Значне зменшення витрат на покриття розчину, не менше, ніж у 2-3 рази;

  • Підвищення теплоізоляційних рис;

  • Зберігати нормальне повітряобміновування;

  • підтримувати міцність бетонної цегли.

Крім того, цементні розчини M100, М50 — це екологічна чистість.  Тому вони придатні для будь-якого призначення в Одесі. 

 

Качучий керамізітобетон марки 50, 150 в Одесі

 

Керамзітобетон і цементні розчини марки 50, 100 також є стійкими до накопичення грибкових відходів і прожиті патогенні мікрофлори. Це ідеальний матеріал для застосування в сучасних будівельних технологіях. Відвантаження матеріалів в Одесі здійснюється в мінімальні строки, що дає можливість  Очищення сировини для стижки підлоги, спорудження стін, фундаменту, кладки цегли та інших маніпуляцій. Компанія пропонує керамзітобетон М100, М50 і цементні розчини оптом і розпірку відмінної якості за найвигіднішими цінами. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner