Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Керамзітобетон і цементні розчини

Компанія "СТРОЙТХГРАД" пропонує великий вибір будівельних матеріалів для капітального будівництва, у тому числі керамітобетон і цементні розчини марки М 50, 100. Продукція може бути використана для складки підлоги, будівництва стін, фундаменту, кладок цегли та багатьох інших завдань.

Вивантаження будматеріалів в Одесі здійснюється в необмеженому об'ємі, що дає змогу придбати все необхідне за ідеальною ціною в одному місці. Можливі поставки цементних  розчини з певними робочими  Властивості і характеристики для певного виду об’ єктів. 

 

Цементні розчини для тягки підлоги, фундаменту, штукатурки

 

Готові цементні розчини марок М 50, 100 мають певні виміри морозостійкості, пластичності, що робить їх придатними для зв'язку підлоги, фундаменту, штукатурки, кладки цегли. Використання керамітобетона має багато переваг, у тому числі й таке:

  • Значне зменшення витрат на покриття розчину, не менше, ніж у 2-3 рази;

  • Підвищення теплоізоляційних рис;

  • Зберігати нормальне повітряобміновування;

  • підтримувати міцність бетонної цегли.

Крім того, цементні розчини M100, М50 — це екологічна чистість.  Тому вони придатні для будь-якого призначення в Одесі. 

 

Качучий керамізітобетон марки 50, 150 в Одесі

 

Керамзітобетон і цементні розчини марки 50, 100 також є стійкими до накопичення грибкових відходів і прожиті патогенні мікрофлори. Це ідеальний матеріал для застосування в сучасних будівельних технологіях. Відвантаження матеріалів в Одесі здійснюється в мінімальні строки, що дає можливість  Очищення сировини для стижки підлоги, спорудження стін, фундаменту, кладки цегли та інших маніпуляцій. Компанія пропонує керамзітобетон М100, М50 і цементні розчини оптом і розпірку відмінної якості за найвигіднішими цінами. Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner