Кошик
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Бетон і розчини

Бетон, керамзитобетон, цементні розчини від «СТРОЙТЕХГРАД»

 

Цементний розчин не поступається бетону в популярності, але використовується трохи для інших цілей: при штукатурних і кладок роботах, для створення стяжки підлоги. Цементний розчин являє собою суміш цементу, піску і різних присадок. Перед використанням у суміш додається вода. Залежно від пропорції і розмірів частинок і фізичних характеристик сухих фаз розчини відрізняються за способом застосування. Ми рекомендуємо їх використовувати у вологих місцях.

Керамзитобетон — матеріал, до складу якого входить керамзит, цемент, пісок, вода, пластифікатор. Після застигання можна отримати досить легкий, але міцний матеріал для будівництва, що витримує до 10 тонн навантаження. Невелика вага дозволяє спростити хід будівництва. Одним з головних переваг керамзитобетону, можна сміливо назвати доступну вартість. Вас порадує не тільки ціна на сам матеріал, але і те, що надалі будівля не доведеться утеплювати або звукоізолювати.

Доставка товарний бетон в Одесі

Доставка бетону в Одесі

При необхідності замовити бетон в Одесі звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо найпопулярніші марки бетону 100-500. Даний матеріал активно використовується при виконанні будівельних та ремонтних робіт, на його основі створюють різні вироби – плитку для тротуарів, вазони.

Нами надається можливість купити бетон в Одесі, ціна якого доступна. Його можна придбати оптом і з швидкою доставкою.

Якісний бетон за розумною ціною

Основних критеріїв вибору бетону два:

1.     Клас;

2.     Марка.

Міцнісні характеристики бетону мінливі – це стосується всіх марок. У високоякісного матеріалу показники міцності збільшуються з плином часу. Марка є усередненим значенням міцності.

М100 применяют в ходе подготовительных работ на этапе проектирования фундамента. Эта марка бетона служит подушкой дорожных покрытий.

М150 задействуют для стяжки напольных покрытий, при монтаже оснований для небольших строений.

М200 – самая востребованная марка, ее активно применяют в индивидуальном строительстве.

На основе М250 создают монолитные основания, площадки, лестницы.

М300 незаменима при создании перекрытий между этажами.

Мосты возводят с использованием бетона М400, его задействуют и при строительстве бассейнов.

М350 предназначается для возведения конструкций, подвергающихся экстремальным нагрузкам.

М450 и М500 славятся своей прочностью. Их применяют при возведении объектов специального назначения.

Для бетона также важны параметры влагонепроницаемости и морозоустойчивости. Чем они выше, тем больше срок службы изделий. В качестве наполнителей применяют щебень с отсевом разной фракции. Именно от них зависит срок эксплуатации бетонных конструкций.

Нами предлагается сухой бетон высокого качества. Доставка выполняется в любую точку города непосредственно на стройплощадки. Бетон позволяет осуществлять строительные работы в больших объемах. По запросу мы можем предоставить сертификаты, подтверждающие его отменное качество. Данный материал может использоваться при сложных погодных условиях, он не боится экстремальных условий эксплуатации. На протяжении долгого времени сохраняет исходные характеристики.

Доставка бетона в Одессе осуществляется в сжатые сроки. Сотрудничая с нами, вы сможете быстро закончить строительные работы.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner