Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Бетон і розчини

Бетон в Одесі від «СТРОЙТЕХГРАД»

Купити бетон, керамзитобетон та цементні розчини в Одесі

Компанія «СТРОЙТЕХГРАД» пропонує широкий асортимент бетону всіх марок, керамзитобетону та цементних розчинів для різних будівельних потреб в Одесі. 

Бетон всіх марок

У нас ви можете купити бетон всіх марок, який ідеально підходить для будь-яких будівельних проєктів. Ми гарантуємо високу якість та надійність наших матеріалів, що робить їх відмінним вибором для будівельних робіт будь-якого масштабу.

Цементні розчини

Цементні розчини від «СТРОЙТЕХГРАД» користуються великою популярністю та підходять для різних цілей, таких як:
- Штукатурні роботи
- Кладочні роботи
- Створення стяжки підлоги

Цементний розчин представляє собою суміш цементу, піску та присадок, яку перед використанням розбавляють водою. Залежно від пропорцій та розмірів часток сухих компонентів, розчини мають різні властивості і можуть застосовуватись у вологих приміщеннях.

Керамзитобетон

Керамзитобетон — це унікальний будівельний матеріал, який включає керамзит, цемент, пісок, воду та пластифікатор. Він відрізняється легкістю та міцністю. Його переваги включають:
- Спрощення процесу будівництва завдяки невеликій вазі
- Доступну вартість
- Відмінні теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості, що виключають необхідність додаткового утеплення

 Доставка товарного бетону в Одесі

Ми забезпечуємо швидку та надійну доставку товарного бетону по всій Одесі, що дозволяє вам своєчасно отримувати необхідні матеріали для будівельних робіт.

Переваги роботи з нами:


- Широкий асортимент будівельних матеріалів
- Висока якість продукції
- Конкурентні ціни
- Оперативна доставка

Обирайте «СТРОЙТЕХГРАД» для купівлі бетону, керамзитобетону та цементних розчинів в Одесі і насолоджуйтесь якістю та надійністю наших будівельних матеріалів.

Доставка бетону в Одесі

При необхідності замовити бетон в Одесі звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо найпопулярніші марки бетону 100-500. Даний матеріал активно використовується при виконанні будівельних та ремонтних робіт, на його основі створюють різні вироби – плитку для тротуарів, вазони.

Нами надається можливість купити бетон в Одесі, ціна якого доступна. Його можна придбати оптом і з швидкою доставкою.

Якісний бетон за розумною ціною

Основних критеріїв вибору бетону два:

1.     Клас;

2.     Марка.

Міцнісні характеристики бетону мінливі – це стосується всіх марок. У високоякісного матеріалу показники міцності збільшуються з плином часу. Марка є усередненим значенням міцності.

Бетон М100применяют в ходе подготовительных работ на этапе проектирования фундамента. Эта марка бетона служит подушкой дорожных покрытий.

Бетон М150 задействуют для стяжки напольных покрытий, при монтаже оснований для небольших строений.

Бетон М200 – самая востребованная марка, ее активно применяют в индивидуальном строительстве.

На основе Бетон М250 создают монолитные основания, площадки, лестницы.

Бетон М300 незаменима при создании перекрытий между этажами.

Мосты возводят с использованием бетона М400, его задействуют и при строительстве бассейнов.

Бетон М350 предназначается для возведения конструкций, подвергающихся экстремальным нагрузкам.

М450 и М500 славятся своей прочностью. Их применяют при возведении объектов специального назначения.

Для бетона также важны параметры влагонепроницаемости и морозоустойчивости. Чем они выше, тем больше срок службы изделий. В качестве наполнителей применяют щебень с отсевом разной фракции. Именно от них зависит срок эксплуатации бетонных конструкций.

Нами предлагается сухой бетон высокого качества. Доставка выполняется в любую точку города непосредственно на стройплощадки. Бетон позволяет осуществлять строительные работы в больших объемах. По запросу мы можем предоставить сертификаты, подтверждающие его отменное качество. Данный материал может использоваться при сложных погодных условиях, он не боится экстремальных условий эксплуатации. На протяжении долгого времени сохраняет исходные характеристики.

Доставка бетона в Одессе осуществляется в сжатые сроки. Сотрудничая с нами, вы сможете быстро закончить строительные работы.

Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner