Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Доставка води

Доставк води

Вода — життєво необхідна рідина для забезпечення комфортних умов існування і роботи людини. Для віддалених районів доступна послуга доставки води. Для басейнів, будівельних майданчиків потрібно технічна вода. Для функціонування баз відпочинку, закладів громадського харчування, побутового використання доставляється артезіанська вода, яка видобувається з колодязів.

 

Технічна вода — доставка для басейнів і виробництв

 

Для літнього відпочинку штучна водойма підійде як не можна до речі. Для успішної роботи басейну необхідно своєчасно проводити профілактичні роботи. Для заповнення обсягу використання річкової води не рекомендується, так як наявність різноманітних мікроорганізмів може негативно позначитися на роботі фільтрів та іншого обладнання. Технічна рідина в цьому випадку буде найбільш вигідним варіантом. Перед доставкою води, вона проходить очищення і перевіряється відповідно до вимог ГОСТ.

Серед переваг замовлення доставки технічної води водовозом варто відзначити:

  • доступну вартість — об'єм рідини досить великий, тому купівля відбувається за оптовими цінами;

  • економічну вигоду — заміна всього обсягу басейну відбувається один раз на рік;

  • безпека — рідина забирається з джерел та у порівнянні з водою з найближчої річки не містить фізичних домішок.

Технічна вода також застосовується при виробництві і в будівельному процесі. Замовити доставку води можна на нашому сайті.

 

Чиста артезіанська вода з свердловин, колодязів

 

Артезіанська вода, на відміну від технічної, використовується в якості питної і для приготування їжі. Свердловини для видобутку рідини пробиваються на глибину не менше 150 метрів. Доставка артезіанської води здійснюється водовозами, в обсязі необхідному замовнику.

Перевагами артезіанської води з колодязя або свердловини:

  • унікальний хімічний склад;

  • неповторні органолептичні якості;

  • відсутність домішок, які часто зустрічаються в грунтових водах.

Після видобутку з свердловини, артезіанська вода проходить через ряд очисних споруд, для позбавлення від підвищеного вмісту солей. Тільки після цього доставляється замовнику.

Наша компанія здійснює доставку води водовозами, які обов'язково проходять регулярну очистку. Технічна і артезіанська рідини повністю відповідає санітарним нормам, що підтверджується сертифікатами та документами. Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner