Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Кладкові, стінні матеріали

Компанія "СТРОЙТЕХГРАД" реалізує якісні та надійні кладочні та стінові матеріали: цегла, шлакоблоки, газобетон, газоблоки. Ці матеріали штучного та природного походження широко використовуються для будівництва житлових, комерційних будівель та інших конструкцій. Наша компанія співпрацює з найкращими виробниками протягом багатьох років. Ми готові поставити партію стінових та кладочних матеріалів будь-якого обсягу на будь-який об'єкт в Одесі або в Україні.


Асортимент стінових та кладочних матеріалів


Один з найвідоміших кладочних стінових матеріалів - цегла. В нашому асортименті представлені керамічна та силікатна різновидності. Керамічний матеріал представляє собою бруски, прямокутні в розрізі. Його отримують, обпалюючи глину в печі. Готова цегла використовується для будівництва стін та інших елементів будівлі. Цей кладочний матеріал широко застосовується при створенні різних конструкцій. Силікатний продукт на 10% складається з вапна і на 90% - з піску (кварцового). Під час виробництва елементи стінових матеріалів, кладочних спочатку формуються, а потім обробляються водяною парою під високим тиском.

Вам потрібні якісні будівельні матеріали за низькою ціною? Замовляйте керамзитобетон, цементний розчин або бетон у компанії "СТРОЙТЕХГРАД". Ми пропонуємо вигідні умови співпраці і готові доставити як невелику кількість матері

алів, так і декілька вагонів. Ми також точно контролюємо вагу кожної партії!


Газоблоки, шлакоблоки, цегла "СТРОЙТЕХГРАД"


Газобетон та газоблоки виготовляють особливим способом з цементу, вапна і піску. Цей матеріал має низьку теплопровідність, що дозволяє будувати будівлі, які не потребують додаткової утеплення. Обираючи газобетон, звертайте увагу на щільність. Чим вище цей показник, тим елемент кладки міцніший. Завдяки високій паропроникності виробів з газобетону та газоблоку швидко виводиться надлишок вологості з приміщення. Слід зазначити також вогнетривкі властивості елементів.

Для виробництва шлакоблоку використовують вулканічний попіл, пісок, гранітний щебінь, розбите цегла, бетон, скло, цемент, керамзит, гравій, опілки, шлак, золу. Зв'язуючим компонентом є цементний розчин. Шлакоблоки відрізняються марками та фізичними властивостями. Кладочні стінові матеріали елементи активно використовуються як основний матеріал для стін. Можливе застосування в якості утеплювача.

Не знаєте, де вигідно придбати газоблоки, цеглу, шлакоблоки? Оформлюйте замовлення в компанії "СТРОЙТЕХГРАД". Ми пропонуємо нашим клієнтам низькі ціни за рахунок прямих поставок від виробників. Команда фахівців також готова організувати доставку партії цегли, газоблоків та інших кладочних матеріалів на будь-який об'єкт в

 Одесі. Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями. Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner