Кошик
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Кладкові, стінні матеріали

"СТРОЙТЕХГРАД" реалізує якісні і надійні комори та стіни: цеглини, шлакоблоки, газобетон, газоблоки. Ці матеріали для штучного та натурального походження використовуються для спорудження житлових та комерційних будівель та інших конструкцій. Наша компанія співпрацює з найкращими виробниками протягом багатьох років. Ми готові поставити партію, стінових, комори, будь-якого обсягу на будь-який об'єкт в Одесі або в Україні.

 

Асоціація стін і комори

 

Один з найвідоміших цеглин — цеглина. У нашому асортименті представлені керамічні та потужні види. Керамічний матеріал — це бруски, прямокутні в розрізі. Його отримують, випалюючи глину в печі. Готова цеглина використовується для зведення стін та інших елементів будівлі. Вони використовуються у створенні різних конструкцій. Клікантний продукт на 10 відсотків складається з виведення і на 90% з піску (кварцевого). При виготовленні стінних матеріалів, які спочатку формуються, а потім обробляються водяним паром під високим тиском.

Вам потрібні якісні будівельні матеріали за низькими цінами? Замовте керамізітобетон, цементний розчин або бетон у компанії « СТРОЙТЕХГРАД ». Ми пропонуємо прибуткові умови співпраці і готові доставити декілька матеріалів та кілька вагонів. Ми також точно відстежуємо вагу кожної партії!

 

Газоблокі, шлакоблоки, цеглини "СТРОЙТЕХГРАД"

 

Газобетон і газоблоки виготовляють особливим способом з цементу, зведення і піску. Цей матеріал має низький теплопровідний стан, завдяки якому будівлі, які не потребують додаткового затеплення, можуть зводити без потреби. Вибираючи газобетон, звертайте увагу на щільність. Чим вище цей показник, тим складками міцніші. Завдяки високій паропроникності газобетон і газоблоки швидко виводять надлишок вологи з приміщення. Також слід зазначити, що елементи, які використовуються для використання вогню, є дуже важливими.

Для виготовлення шлакоблоку використовують вулканічний попіл, пісок, гранітний щебень, біти цегли, бетон, скло, цемент, керамзіт, гравій, тирси, шлак, злиску. Зв'язуючим компонентом є цементний розчин. Шлакоблоки — це марки й фізичні властивості. Настінні стіни використовуються як основний матеріал для стін. Можна використовувати як упевняльника.

Не знаєте де вигідно придбати газоблоки, цеглу, шлакоблоки? Оформляйте замовлення на компанію "СТРОЙТЕХГРАД". Ми пропонуємо своїм клієнтам низькі ціни за рахунок прямих поставок від виробників. Команда експертів також готова організувати доставку партії цеглею,  газоблоків та інших кладкових матеріалів на будь-який об'єкт в Одесі. Доставка з України здійснюється транспортними компаніями

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner