Кошик
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Силікатні цеглини і керамічні

Цегляний 250x120x66 цегляний 250x12088, цегляний цегляний цегляний 250x120x20, цегляний облицевий, цегляний, цегляний блок, цегляний блок.

У розділі показано одинарні, напівторні та подвійні будівельні цеглини, є керамічні, потужні та облицькові моделі, повноті і пустки. "Стройтехград" співпрацює з виробниками безпосередньо, тому забезпечує поставки матеріалів у будь-якому об'ємі без затримок.

 

Керамічна і потужна цегла: особливості, відмінності

 

Так само як кераміки, так і силікатні будівельні цеглини можуть бути суцільними, так і пусткими (від отворами наскрізь чи ні) різними формами полостей. Півтонічні моделі міцніші, їх часто використовують для вкладки фундаменту і цокальних поверхів. Пустельні люди відрізняються вищими теплоізоляційними властивостями і за рахунок меншої ваги не створюють занадто великого навантаження на фундамент.

 

Керамічна цегла

Виготовляються будівельні кераміки з глини та води. Використовуються для будівництва стін, перегородок, фундаментів, промислових і побутових печей, зовнішньої частини димових труб. Підходять для зведення одно- і багатоповерхових будівель, заповнення порожньо-бетонних конструкцій.

Високості керамічної цегли:

  • Висока вологість (у порівнянні з потужним аналом);

  • жаростійкість до 1000 градусів, можливість використання у печалях;

  • Добрі теплоізоляційні властивості (у порожніх цеглинах);

  • Міцність і довговічність (з віком 100 років).

 

Силикатний цеглина

Полікатні будівельні цеглини мають більшу міцність, ніж керамічні аналогії, але вступають у теплопровідність і потребують додаткової тепло- і гідроізоляції. Виготовлюються з піску та виведення. Лицева цеглина має гарний вигляд.

Переваги силікатної цегли:

  • Пожежність (витримують до 550 градусів);

  • Хороша морозизнаність.

  • високі показники міцності і надійності;

  • дешевше, ніж вартість матеріалу;

  • Довгість (не менше 50 років).

Оскільки цеглина більша, її не використовують для побудови фундаментів, цокальних поверхів чи підвалів.

 

Напіврядні та подвійні лицьові цеглини в Одесі

 

У цій теці показано такі розміри: одинарні (250 x120x65 мм), напівторні (250 x120x88 мм), подвійні (250 x120 x 130 мм) будівельні цегли. Всі товари мають сертифікати відповідності. Поставка можлива у будь-якому об'єкті. Постійні клієнти отримують можливість розрочки платежу. Доставка лицьових цеглин та інших будівельних товарів по Одесі та області своїм вантажним транспортом може призвести до самовозу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner