Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Бордюри, водостоки

Бордюри  і водостоки — принципово важливі елементи в організації вулиць, укладання дорожнього покриття і плитки. Це завершальні ланки, які не тільки підвищують естетичність території, але і захищають покриття від швидкого руйнування.   

Компанія «Стройтехград» реалізує дорожні бордюри і водостоки для тротуарної плитки від перевірених українських виробників. Доставка по Одесі і одеській області. Мінімальні ціни за рахунок прямого співробітництва з підприємствами-виготовлювачами.

 

Водостоки та бордюри для тротуарної плитки в Одесі

 

Дорожні бордюри використовуються для відділення тротуару, велосипедної зони, клумб, дерев та ін. Вони візуально закінчують вулицю, виконують роль зонування, а також захищають крайку дорожнього покриття від механічного руйнування. Укладання можлива на бетонну основу або розчин для підвищення міцності кладки. У каталозі представлені дорожні бордюри розміром 1000х300х150 мм. Є моделі в класичному сірому кольорі, а також кольорові поребрики.

Водостоки для тротуарної плитки відводять опади з поверхні доріг, тротуарів, площ, дозволяючи уникнути скупчення води. Можуть укладатися вздовж доріг та пішохідних зон, перетинати площі і проспекти, розташовуватися біля зупинок, входів до приміщення, підземних тунелів, метро та ін. З одного боку, наявність таких елементів підвищує комфортність пересування, з іншого — захищає плитку від руйнування під впливом вологи. Водостоки, бордюри для тротуарної плитки представлені в різних колірних рішеннях з доставкою по Одесі і області.

 

Особливості дорожніх бетонних бордюрів і водостоків

 

Переваги даних бетонних виробів:

  • висока вологостійкість — бетонні водостоки не бояться опадів, мінімальне поглинання вологи;

  • стійкість до перепадів температур і впливу прямих сонячних променів;

  • простота монтажу — укладання не вимагає спеціального інструменту;

  • висока стійкість до механічних деформацій — розбити дорожній бордюр дуже складно;

  • стійкість до впливу агресивних хімічних засобів;

  • екологічність — не виділяють шкідливих компонентів у навколишнє середовище.

Бетонні дорожні бордюри і водостоки для тротуарної плитки відрізняються високою міцністю і довговічністю. Вони можуть служити десятиліттями. Крім того, це самий бюджетний варіант організації вулиць.

Особисто виконуємо контроль якості товарів, на всю продукцію є сертифікати відповідності стандартам. Оплата після отримання товару, а постійні клієнти можуть оплачувати в розстрочку, доставка по Одесі і області. Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner