Кошик
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Пісок

Пісок будівельний в Одесі

Ціна піску за тонну в Одесі

Пісок іванівський на засипку - 280 грн/т

Пісок кар’єрний біляєвський - 370 грн/т

Пісок херсонський білий дрібний - 750 грн/т

Пісок річковий вознесенський - 580 грн/т

Пісок річковий микитинський - 600 грн/т

Купити пісок в Одесі

Пісок використовують для того, щоб будувати ділянки, будувати дороги, підтримувати територію, як компонент, бетону, залізобетону, цеглу тощо. Це один з найбільш поширених будівельних матеріалів.

Компанія "Стройтехград" реалізує Біляєвський, Вознесенський, Микитинський,  Іванівський і Херсонський пісок.  У продажі митий, сіяний, річковий і кар’єрний пісок. Доставка в будь-якому об'ємі, по Одесі та області.

 

Річковий і кар’єрний пісок оптом і роздріб

 

Кар’єрний пісок добувають, як видно з назви, у кар’єрах. У його складі містяться домішки глини, зазвичай до 15%. За рахунок цього будівельний кар’єрний пісок має нижчу ціну. Заміною для цементних розчинів, бетону, цеглин, для пристрою дренажних систем, ландшафтного дизайну і пр.

Річковий пісок видобувається з річок. Завдяки природній промивці такий матеріал містить мало домішок і вимагає менше подальшої обробки. Крім того, пісок використовують у виробництві розчинів та сумішей, у сільському господарстві для підвищення атмосферної проникності ґрунту, для пісочниць та інше.

Ми реалізуємо обидва варіанти піску по Одесі та області з доставкою вантажними машинами навалом або в мішках.

 

Сіяний та митий пісок

 

Щоб поліпшити якість кар’єрного піску, його промивають. Завдяки цьому можна усунути багато домішок і глини. В даному випадку матеріал називають митим. Його використовують для виготовлення розчинів бетону, залізобетону і пр.

Іншим видом кар’єрного піску є сіяний. Матеріал очищується за допомогою спеціальних сіток, які також допомагають усунути  домішки.

 

Будівельний пісок  з доставкою по Одесі

 

"Стройтехград" співпрацює з різними українськими виробниками будівельних матеріалів. Організуємо пряму доставку будівельного піску по Одесі та області від складу постачальника на ваш об'єкт. Ми маємо власний автопарк, тому поставки можуть бути будь-коли, незалежно від об'єму. 

Відвантаження піску будівельного (митого, сіяного, не сіяного) можна використовувати навалом або в мішках. Гарантується точна вага, завжди проводиться контрольне зважування. Оплата можлива після доставки. Постачання будівельного піску навіть у важкодоступних для транспортування місцях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner