Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Пісок

Пісок будівельний в Одесі

Ціна піску за тонну в Одесі

Пісок іванівський на засипку - 320 грн/т

Пісок кар’єрний біляєвський - 370 грн/т

Пісок херсонський білий дрібний - 750 грн/т

Пісок річковий вознесенський - 550 грн/т

Пісок річковий микитинський - 640 грн/т

Хочете придбати пісок у Одесі? Не шукайте далі - зверніться до нашої компанії! Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісного піску, який ідеально підходить для будь-якого застосування. Якщо вам потрібний пісок для будівельних проектів, ландшафтного дизайну або для будь-яких інших цілей, у нас є ідеальний тип піску, що задовольнить ваші потреби. Крім того, ми пропонуємо гнучку систему знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наша доставка піску надійна, швидка і економічна, гарантуючи, що ви отримаєте свій пісок саме в той момент, коли вам це потрібно. Крім того, ми завжди готові допомогти вам обрати правильний тип піску для ваших конкретних потреб. Тож навіщо чекати? Звертайтесь до нас сьогодні, щоб дізнатися більше про наші високоякісні піскові продукти та про те, як ми можемо допомогти вам отримати потрібний вам пісок у Одесі!

Купити пісок в Одесі

Пісок використовують для того, щоб будувати ділянки, будувати дороги, підтримувати територію, як компонент, бетону, залізобетону, цеглу тощо. Це один з найбільш поширених будівельних матеріалів.

Компанія "Стройтехград" реалізує Біляєвський, Вознесенський, Микитинський,  Іванівський і Херсонський пісок.  У продажі митий, сіяний, річковий і кар’єрний пісок. Доставка в будь-якому об'ємі, по Одесі та області.

 

Річковий і кар’єрний пісок оптом і роздріб

 

Кар’єрний пісок добувають, як видно з назви, у кар’єрах. У його складі містяться домішки глини, зазвичай до 15%. За рахунок цього будівельний кар’єрний пісок має нижчу ціну. Заміною для цементних розчинів, бетону, цеглин, для пристрою дренажних систем, ландшафтного дизайну і пр.

Річковий пісок видобувається з річок. Завдяки природній промивці такий матеріал містить мало домішок і вимагає менше подальшої обробки. Крім того, пісок використовують у виробництві розчинів та сумішей, у сільському господарстві для підвищення атмосферної проникності ґрунту, для пісочниць та інше.

Ми реалізуємо обидва варіанти піску по Одесі та області з доставкою вантажними машинами навалом або в мішках.

 

Сіяний та митий пісок

 

Щоб поліпшити якість кар’єрного піску, його промивають. Завдяки цьому можна усунути багато домішок і глини. В даному випадку матеріал називають митим. Його використовують для виготовлення розчинів бетону, залізобетону і пр.

Іншим видом кар’єрного піску є сіяний. Матеріал очищується за допомогою спеціальних сіток, які також допомагають усунути  домішки.

 

Будівельний пісок  з доставкою по Одесі

 

"Стройтехград" співпрацює з різними українськими виробниками будівельних матеріалів. Організуємо пряму доставку будівельного піску по Одесі та області від складу постачальника на ваш об'єкт. Ми маємо власний автопарк, тому поставки можуть бути будь-коли, незалежно від об'єму. 

Відвантаження піску будівельного (митого, сіяного, не сіяного) можна використовувати навалом або в мішках. Гарантується точна вага, завжди проводиться контрольне зважування. Оплата можлива після доставки. Постачання будівельного піску навіть у важкодоступних для транспортування місцях. Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner