Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Про нас

Компанія ПП "Стройтехград" займається виробництвом і реалізацією основних будівельних матеріалів, на всій території України оптові продажі таких товарів як: Бетон, газобетон, цегла, плити перекриття, пісок, щебінь, глина, чорнозем, цемент, блоки фундаментні, залізобетонні кільця,кільця для колодязів, виноградні стовпчики, тротуарна плитка, сітка рабиця, вапняний розчин,вапно та інші матеріали, по місту Одеса та по Одеській області роздрібні продажі зі складу та оптові поставки з заводу виробника. Крім цього, почав роботу відділ продажів споживчих товар, першими товаром у цій галузі стали електричні бойлери, накопичувальні водонагрівачі.

Нерідко пошук потрібних матеріалів призводить до виникнення зайвих витрат. Найчастіше зовсім відповідні будівельні матеріали купити можна, лише об'їхавши магазини в різних районах міста. В Одесі з швидкозростаючим приватним сектором можна спостерігати дефіцит навіть на самі обігові будівельні матеріали, такі як цегла, піно - та газоблоки. Кожен з нас більшу частину свого життя проводить у власному будинку. Повноцінному відпочинку сприяє затишна і комфортна обстановка кімнат. Якими б оригінальними не були вітальня або спальня, перше враження про власника будинку можна отримати, поглянувши на фасад та благоустрій двору. Основний напрямок компанії ПП «Артем» – продаж будівельних матеріалів по всій Україні і безпосередньо в Одесі.
Для нашої компанії є продаж будівельних матеріалів – не просто отримання власного прибутку, а турбота про клієнта. В Одесі нами здійснюється продаж різних блоків для будівництва, плитки для благоустрою територій та декорування фасадів будівлі.

Нами здійснюється продаж тільки якісних виробів, які будуть успішно служити довгі роки. У той же час на будівельні матеріали прайс здивує кожного клієнта, будь то бажає побудувати невеликий приватний будинок, або замовник, який планує масштабне будівництво. Ніде в Одесі, можливо, і по Україні ви не знайдете компанії, яка пропонує купити високоякісні вироби з оптимально вигідними цінами. Регулярно, підвищуючи кваліфікацію, наші фахівці роблять усе для того, щоб компанія вийшла на лідируючі позиції на будівельному ринку в Одесі, і посіла впевнене місце серед аналогічних організацій по Україні.
Плануючи придбати все необхідне для будівництва, у нас ви закладаєте нову якість власного життя вже з першого цегли. Реалізуючи будівельні матеріали, прайс ми розробляємо з урахуванням нинішньої економічної обстановки, а також з урахуванням доступності для різних верств населення. Розпочинаючи співпрацю з надійною компанією, ви міняєте своє життя на краще!

Ми раді вітати Вас на сайті нашої компанії.

Інформація про компанію

Назва:
Приватне Підприємство "Стройтехград"
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги, Представництво
Бренди:
Aeroc, AAC, UDC, Polirem, Ceresit, Master, Knauf
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2010
Статутний фонд:
200 тис. USD - 1 млн. USD
Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Будівельні компанії, приватні особи
Обсяги продажів за рік:
500 тис. - 1 млн. USD
Обсяги покупок за рік:
200 тис. - 500 тис. USD

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
300-1000 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
Одеса
Контроль якості:
Зовнішній
Кількість виробничих ліній:
3
Сертифікати відповідності:
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000, ISO 14000/14001, ISO/TS 16949, ISO 17799, OHSAS 18001, QS-9000, SA8000, TL9000, HACCP, Інші

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner