Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Залізобетонні вироби

При будівництві висотних будівель і інших споруд чи конструкцій не обійтися без ЗБВ. Абревіатура розшифровується як залізобетонні вироби. Саме їх активно використовують для зведення надійних і довговічних конструкцій. Компанія «СТРОЙТЕХГРАД» реалізує кілька різновидів матеріалу: виноградні стовпчики, будівельні блоки, плити перекриття, перемички, кільця для колодязів. Придбати продукцію можна за найнижчими цінами!

 

ЗБВ, плити, кільця для колодязів

 

Залізобетонні вироби такі як плити, кільця для колодязів, являють собою композитний матеріал. Суть його виробництва в тому, що залізну арматуру заливають бетоном. Звідси і назва. ЗБВ є популярним матеріалом, оскільки мають масу переваг:

  • вироби витримують високі механічні навантаження на стиск і розтяг;

  • хімічна, пожежна, біологічна стійкість;

  • стійкість до стирання, динамічним навантаженням.

У ЗБВ є унікальна особливість — вона ущільнюється і зміцнюється при тривалому впливі сил стиснення, тому стає ще міцніше. При великій масі матеріал має невелику вартість, яка повністю окупається тривалим періодом експлуатації. Залізобетонні вироби стануть найбільш оптимальним вибором для капітального будівництва. Кільця для колодязів, будівельні блоки будуть служити довго. Для виготовлення ЗБВ використовується високоякісний бетон з особливих марок цементу. В якості наповнювача залізобетонних виробів, виступають щебінь, пісок. Арматура застосовується рифлена, що підсилює зчеплення розчину з металом.

 

Будівельні блоки, виноградні стовпчики, плити

 

Компанія «СТРОЙТЕХГРАД» співпрацює з кращими виробниками залізобетонних виробів. Представлені в асортименті плити перекриття, перемички, будівельні блоки, володіють великим запасом міцності і рекомендовані для капітального будівництва. Ми поставляємо всю продукцію з необхідними сертифікатами відповідності, зокрема виноградні стовпчики, що підтверджує повну відповідність реалізованого товару будівельним нормам безпеки і СанПиНам. Представлені будівельні блоки можна замовити з доставкою в будь-який регіон України, зручним для вас способом. Ми також пропонуємо декілька способів оплати. Для постійних клієнтів діють лояльні умови, наприклад, відстрочка оплати на ЗБВ. Готові поставити будь обсяг виноградних стовпчиків, кілець для колодязів, плит перекриття, будівельних блоків! Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner