Кошик
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Щебінь

Щебінь гранітний фракція (5х20, 20х40, 40x70)

 

Щебінь — один з найширших будівельних матеріалів. А гранітний вважається одним з найкращих: він міцний, довговічний, універсальний. Є кілька класифікацій: по лінощах,  Радіоактивність, розмір, міцність і морозостійкість. Для будь - якого застосування ви можете вибрати відповідний варіант, щоб протягом років виконувати всі свої функції без нарекань. По-своєму зажадані абсолютно всі  Цифри від дрібних до великих.

 

Наприклад, фракція 5х20 є однією з найменших, менше 5 мм — відсів. Додавали таку щібень до бетону, будують з нього мости і фундаменти, дороги, аеродроми. Фракція 20x40 підходить для тих самих потреб, а також для того, щоб відкинути основи доріг та інших споруд, для добробуту територій. Щілення розмірів 40x70 мм пов’язане з однією з найбільших фракцій, які служать бетоном у важливих об’ємах для найбільших конструкцій. Ще більшим є шматок граніт або бутовий камінь.

 

Де купити в Одесі гранітний щебінь

 

Всі зажадані фракції (520, 20х40, 40x70) постійно знаходяться в нас на складі. Справжній природний щебень різної фракції — можна вибрати партію для будь - якого застосування, з доставкою по всій території області. Якщо треба, ми і постачання будівництва за графіком організуємо, в будь-яких об'ємах. Потрібна вигода купити в Одесі Будь ласка, звертайтеся до нас, не пошкодуйте!

Галька, щебень, гравий в Одессе

Щебінь використовують у будівельних приміщеннях: для засинання залізних доріг і автотрас, як основа під фундамент і підлогу, як наповнення бетонних сумішей, для ландшафтного дизайну і пр. Кожен вид робіт потребує щебень різних типів.

"Стройтехград" реалізує будівельні матеріали по Одесі та області безпосередньо від виробників, що гарантує мінімальні ціни і будь-які обсяги поставок. Існує щебінь гравійних фракцій: дрібний, середній, великий, відсів, бій бетону.

 

Характерики  гранітного щебня: дрібного, середнього, великого

 

Цей будівельний матеріал отримують завдяки дробленню природних або штучних матеріалів. Залежно від цього, є щебінь гравійний, гранітний, вапняковий, шлаковий, бетонний і пр. Залежно від величини фракцій він може бути дрібний, середній, великий. Чим менше, тим зазвичай дорожче.

Щебен гранітний. Оскільки цей матеріал є найвищою міцністю та твердістю, його використовують для будівництва мостів, автомагістралів, фундаментів будівель, а також особливо твердих бетонів.

Гравійний щебень. Добування у кар’єрах, а також з дна річок і моря впливає на властивості щібня. Оскільки ціна на цю інформацію менш міцна, вона також нижча.

Шлаковый. Це відбувається за допомогою металургічних процесів. У неї нижча температура і більша вологість. Використовується в дорожньо-граджеданському будівництві.

Вторинний. Такий гранітний щебень отримують шляхом переробки будівельних матеріалів: цегли, бетону і пр. Зазвичай, він використовується для об’ єктів низького рівня відповідальності.

 

Купити щебень з доставкою по Одесі

 

Щеплень гранітний та інші типи можна придбати навалом і в мішках з доставкою по Одесі та області. Можлива невелика, середня, велика фракції та відсів. Весь товар сертифікований. Гарантуємо точність ваги. Кожна партія вантажу проходить контрольне зважування.

Розкладаємо свій вантажний транспорт і гарантуємо доставку по Одесі в обговорені терміни. Крім того, відвантаження у важкодоступні райони. Крім того, існує самовивіз. "Стройтехград" має понад 500 постійних клієнтів, що непрямо свідчить про високу якість наших матеріалів і сервісу.

Більше інформації з співпраці ви можете дізнатися у менеджерів компанії по телефону на сайті. Зверніться, великий асортимент щебня в мішках: великого, середнього, дрібного.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner