Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Кільця для колодязів та каналізації

Залізобетонні кільця

Обьем кілець м3:

Кільце 1 - 0,7м3

Кільце 1,5 - 1,59м3

Кільце 2 - 2,83м3

Ці ЖБІ традиційно використовуються для будівництва колодязів, причому не лише джерел води для пиття та побутових потреб, але й для стандартних видів розрахунків колекторів, інших інженерних споруд. Армовані бетонні блоки різних форм відмінно зарекомендували себе на практиці: вони тривалі і відносно недорогоги, універсальні як засіб захисту від широкого спектру шкідливих впливів: статичного напору, динамічного стиснення і/ розтягування, контакту з агресивними хімікатами, обпалювання або заморозки, істерія. І мікробам кільця не по зубах.

 

Що стосується вартості: це дивлячись з чим порівнювати. Наприклад, пластикові труби дешевші, але тиск ґрунту не витримає. Цемент треба буде класти колоною, що займе набагато довше часу. З іншого боку, для застосування ж/б кілець спочатку знадобиться досить потужна підйомна техніка — вже починаючи з розвантаження. Зате побудувати навіть дуже глибокий колодязь реально в дуже стиснений термін. А найважливіше те, що під час адекватного навернення прослужили багато років без великих витрат (тільки треба буде чистити).

У нас можна Купити залізобетонні кільця в Одесі. Ціна з доставкою не кусається, якість стандартна, кількість — без обмежень. Можемо оперативно поставити партію або організувати постачання за графіком.

 

Оплата і доставка залізобетону в Одесі

 

Звичайно, ми привеземо скільки завгодно кілець по будь-якій адресі в межах країни. Але Доставка залізобетону в Одесі виконується найбільш оперативно. І оплатити замовлення можна будь - яким зручним способом — усе для клієнта. Ми також реалізуємо інші будівельні матеріали, як, наприклад, плити для колодязів. Якщо замовнику важко визначити, скільки часу потрібно для будівництва, наші фахівці радяться з ним.

 

Наші ж/б кільця, як і решта асортиментів, повністю відповідають діючим нормам і вимогам. Вироби сертифіковані і безпечні. Якщо вам потрібен колодязь, найліпший вибір — типові залізобетонні кільця, в Одесі і комплектуючі.

 

Надійність підтверджена практикою в різних умовах експлуатації, тобто при будь-якому рівні ґрунтових вод та хімічного складу ґрунту. Жодна інша криниця не може бути побудована так швидко, і не прослужити так довго при відносно малих витратах на утримання якості води. Зараз починається сезон поливання садів та городів, купаній і т.п. — ще можна встигнути зробити свою криницю. Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner