Кошик
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Кільця для колодязів та каналізації

Залізні кільця

Ці ЖБІ традиційно використовуються для будівництва колодязів, причому не лише джерел води для пиття та побутових потреб, але й для стандартних видів розрахунків колекторів, інших інженерних споруд. Армовані бетонні блоки різних форм відмінно зарекомендували себе на практиці: вони тривалі і відносно недорогоги, універсальні як засіб захисту від широкого спектру шкідливих впливів: статичного напору, динамічного стиснення і/ розтягування, контакту з агресивними хімікатами, обпалювання або заморозки, істерія. І мікробам кільця не по зубах.

 

Що стосується вартості: це дивлячись з чим порівнювати. Наприклад, пластикові труби дешевші, але тиск ґрунту не витримає. Цемент треба буде класти колоною, що займе набагато довше часу. З іншого боку, для застосування ж/б кілець спочатку знадобиться досить потужна підйомна техніка — вже починаючи з розвантаження. Зате побудувати навіть дуже глибокий колодязь реально в дуже стиснений термін. А найважливіше те, що під час адекватного навернення прослужили багато років без великих витрат (тільки треба буде чистити).

У нас можна Купити залізобетонні кільця в Одесі. Ціна з доставкою не кусається, якість стандартна, кількість — без обмежень. Можемо оперативно поставити партію або організувати постачання за графіком.

 

Оплата і доставка залізобетону в Одесі

 

Звичайно, ми привеземо скільки завгодно кілець по будь-якій адресі в межах країни. Але Доставка залізобетону в Одесі виконується найбільш оперативно. І оплатити замовлення можна будь - яким зручним способом — усе для клієнта. Ми також реалізуємо інші будівельні матеріали, як, наприклад, плити для колодязів. Якщо замовнику важко визначити, скільки часу потрібно для будівництва, наші фахівці радяться з ним.

 

Наші ж/б кільця, як і решта асортиментів, повністю відповідають діючим нормам і вимогам. Вироби сертифіковані і безпечні. Якщо вам потрібен колодязь, найліпший вибір — типові залізобетонні кільця, в Одесі і комплектуючі.

 

Надійність підтверджена практикою в різних умовах експлуатації, тобто при будь-якому рівні ґрунтових вод та хімічного складу ґрунту. Жодна інша криниця не може бути побудована так швидко, і не прослужити так довго при відносно малих витратах на утримання якості води. Зараз починається сезон поливання садів та городів, купаній і т.п. — ще можна встигнути зробити свою криницю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner