Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Фундаментні блоки будівельні

Фундаментні блоки

Фундаментні блоки – це будівельний матеріал, що відрізняється високими технічними характеристиками, завдяки чому вони широко використовуються в сучасному будівництві.

Позитивні властивості фундаментних блоків:

· Скорочення часу будівельних робіт при зведенні підстави будівлі. Готові блоки укладаються у підготовлену траншею;

· Надійність, міцність і довговічність підстави, зведеного з фундаментних блоків. Блоки, виготовлені в заводських умовах, повністю відповідають стандартам, так як при їх виробництві дотримується співвідношення компонентів і технологія виробництва;

· Широкий вибір готових блоків за розміром, формою;

· Стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища;

· Зручність монтажу. При наявності техніки укладання блоків не вимагає специфічних знань і досвіду, не займає багато часу, порівняно з зведенням монолітного підстави;

· Кожне бетонну виріб має чітку геометрію, не витрачається час на їх підгонку в процесі укладання.

Як і будь-залізобетонний виріб, фундаментні блоки мають досить високу ціну, але враховуючи широкий спектр позитивних характеристик, довговічність конструкції підстави, фінансові витрати швидко окупаються, так як тривалий час не потрібно проведення ремонтних робіт.

Купити в Одесі фундаментні блоки можна в СК "База будівельних матеріалів СТРОЙТЕХГРАД".

Наші переваги

· Оперативність доставки, можливий самовивіз;

· Можливість розраховуватися зручним для клієнта способом: готівка, банківська карта, безготівковий розрахунок;

· Безкоштовні консультації та надання допомоги при виборі необхідних будівельних матеріалів, з урахуванням особливостей зведення будівництва, індивідуальних вимог замовника.

Купівля якісних, високоміцних фундаментних блоків – це гарантія, що зведена споруда простоїть не один рік, без деформацій, перекосів і руйнувань.

Надійністю, міцністю, довговічністю відрізняються фундаментні блоки будівельні. Вироби є основою капітального будівництва, бо здатні винести навантаження значного обсягу. Залізобетонні ФБС можна придбати в Одесі за найвигіднішими цінами.

Варто відзначити, що матеріали даного типу є кращою альтернативою стрічкового фундаменту. Готові фундаментні блоки відрізняються простотою установки, що дозволяє істотно заощадити час і витрати.

 

Особливості залізобетонних фундаментальних блоків 

 

Основним призначенням залізобетонних ФБС є зведення фундаментів, а також стін підвалів, цокольних поверхів. Іншими перевагами застосування фундаментних блоків будівельних можна назвати:

  • відповідність державним стандартам якості, що гарантує надійність, безпеку застосування будівельних ФБС;

  • дотримання технологічних процесів при виробництві, пропарювання та вібротрамбовки, чим досягається висока міцність фундаментних блоків із залізобетону;

  • економію часу, тому не потрібно чекати періоду висихання;

  • простоту монтажу, відсутність необхідності використання та інших допоміжних матеріалах.

Компанія «СТРОЙТЕХГРАД» в Одесі пропонує найширший спектр залізобетонних фундаментних блоків, придбати які можна за досить невисокою вартістю. 

 

Якісні будівельні ФБС оптом в Одесі

 

В каталозі компанії широко представлені будівельні фундаментні блоки з різними показниками морозостійкості, густини, водонепроникності. Широкий асортимент залізобетонних ФБС допоможе знайти оптимальний варіант для кожного об'єкта. Цінова пропозиція від компанії являетися одним з найдоступніших в Одесі. Вигідні умови співпраці гарантовані усім покупцям! Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner