Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Камені для забору і шлакоблоки

Шлакоблок, камінь для забору

Розмір 36х17х17, 39х19х12

Колона 26х26х19

Стіновий камінь

Розмір 39х19х19, 28x19x39

Шлакоблоки, цегла, газобетон і газоблоки є надійними матеріалами для кладки стін. Шлакоблоки можуть бути повнотілими або порожнинними блоками і використовуються для будівництва стін, що призвело до їх другої назви - стіновий камінь. Це один з найпопулярніших будівельних матеріалів.

У каталозі представлені камені для забору розмірами 36х17х17, 39х19х12 см, колони 26х26х19 см. Поверхня може бути гладкою або з імітацією відколів (руйнований камінь). Поставки здійснюються будь-яким обсягом в Одесі та Одеській області.

Шлакоблок, рваний камінь: особливості та переваги

Шлакоблок виготовляється шляхом вібропресування бетону в формі. У склад можуть входити різні компоненти, такі як ситове щебінь, зола, гравій, пісок, керамзит, молюсковий камінь та інше. Повнотілі блоки використовуються для будівництва несучих стін, цокольних поверхів, фундаменту. Порожні камені для забору - кладка стінових перегородок, заборів. Порожні блоки можуть мати круглу, овальну та прямокутну форму внутрішніх камер, але практика показала, що для монтажу найзручніше саме квадратні полости.

Шлакоблок та руйнований камінь мають достатньо високу тепло- і звукоізоляцію. Цей показник залежить від відсотка пористості матеріалу. Однак рекомендується додатково гідро- і теплоізолювати зовнішні стіни для покращення експлуатаційних властивостей матеріалу.

Переваги шлакоблока:

- простота укладання, в тому числі за рахунок невеликої ваги матеріалу;
- висока міцність (цей показник залежить від марки шлакоблока);
- невелика вага, матеріал не створює великого навантаження на фундамент;
- низька вартість каменів для забору порівняно з іншими будівельними матеріалами;
- вогнестійкість - шлакоблок не горить, не тане, не виділяє токсини.

Стінові камені для забору в Одесі та області

Компанія "Стройтехград" працює в Одесі та Одеській області. Ми прямо співпрацюємо з виробниками будівельних матеріалів і самі є виробниками, завдяки чому наші ціни нижчі за ринкові. У каталозі ви також знайдете стінові камені для забору, суміші для укладання, сипучі будівельні матеріали та інше. Ми гарантуємо точність ваги (перед відправкою кожної партії проводиться контрольне зважування), а також якість каменів для забору та будівництва будинку.

Ми маємо власний вантажний автопарк, що дозволяє в короткі терміни здійснювати доставку значних обсягів продукції. Також можливий самовивіз шлакоблоків (стінових каменів) з виробничої бази в Одесі. Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner