Кошик
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Камені для забору і шлакоблоки

Шлакоблок, камінь для забору

Розмір 36х17х17, 39х19х12

Колона 26х26х19

Стіновий камінь

Розмір 39х19х19, 28x19x39

Шлакоблок виготовляється у вигляді повнотілих або пустотілих блоків. Використовується для зведення стін, завдяки чому матеріал отримав другу назву стіновий камінь. Це один з найпопулярніших будівельних матеріалів.

У каталозі представлені камені для забору габаритами 37х17х17, 39х19х12 см, колони 26х26х19 см, а також стіновий шлакоблок 38х38х19 див. Поверхня може бути гладкою або з імітацією сколів (рваний камінь). Поставки виконуються в будь-якому обсязі по Одесі і одеській області.

 

Шлакоблок, рванный камінь: особливості та переваги

 

Шлакоблок виготовляється методом вібропресування бетону у формі. До складу можуть входити різні компоненти, такі як відсів щебеню, зола, гравій, пісок, керамзит, черепашник і пр. Повнотілі блоки застосовуються для будівництва несучих стін, цокольних поверхів, фундаменту. Пустотілі камені для забору — кладка стінових перегородок, огорож. Порожнисті блоки можуть мати круглу, овальну і прямокутну форму внутрішніх камер, однак практика встановила, що для монтажу найзручніше саме квадратні порожнини.

Шлакоблок і рванный камінь має досить високу тепло - та звукоізоляцію. Цей показник залежить від відсотка пористості матеріалу. Проте зовнішні стіни рекомендується додатково гідро - і теплоізолювати, для підвищення експлуатаційний властивостей матеріалу.

 

Переваги шлакоблоку:

  • простота укладання, у тому числі за рахунок малої ваги матеріалу;

  • висока міцність (даний показник залежить від марки шлакоблоку);

  • невелику вагу, матеріал не створює великого навантаження на фундамент;

  • низька вартість каменів для забору  порівняно з іншими будматеріалами;

  • пожежобезпечність — шлакоблок не горить, не плавиться, не виділяє токсинів.

 

Стінові камені для забору в Одесі та області

 

Компания «Стройтехград» работает по Одессе и одесской области. Мы напрямую сотрудничаем с производителями строительных материалов, а  также сами являемся изготовителями, за счет чего наши цены ниже рыночных. В каталоге вы также найдете стеновые камни для забора, смеси для укладки, сыпучие строительные материалы и пр. Гарантируем точность веса (перед отправкой каждой партии проводится контрольное взвешивание), а также качество камней для забора и строительства дома.

Наявність власного вантажного автопарку, що дозволяє в короткі терміни виконувати доставку значних обсягів продукції. Також можливий самовивіз шлакоблоків (стінових каменів) з виробничої бази в Одесі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner