Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Сипучі матеріали (Пісок, щебінь)

Одне з основних напрямків роботи компанії «СТРОЙТЕХГРАД» — продаж різноманітної продукції для проведення будівництва. У нашому асортименті представлені пісок, щебінь, керамзит, чорнозем та інші сипучі будівельні матеріали. Використовуючи нашу продукцію ви зможете провести будь-які роботи по зведенню або ремонту будівель, приміщень. Професійний підхід компанії «СТРОЙТЕХГРАД» — гарантія відмінної якості купується вами будівельних сипучих матеріалів:

 

Пісок, щебінь, керамзит, чорнозем

 

Асортимент компанії «СТРОЙТЕХГРАД» налічує близько 30 різновидів сипучих будівельних матеріалів для різних цілей: виробництва різноманітної продукції, ремонту, зведення будівель, укладання тротуарної плитки та іншого. У нас можна придбати в будь-якому обсязі:

  • пісок вознесенський, біляївський, кар'єрний, як сіяний, так і несеяный з фасуванням у мішки;

  • щебінь фракції 5х10 мм, 5х20 мм, 20х40 мм, 40х70 мм, а також відсів;

  • керамзит, мармурову крихту, цемент;

  • чорнозем, вугілля.

Представлене будівельна сировина постачається від перевірених постачальників. Ми суворо стежимо наявність домішок, вологість та інші показники, що безпосередньо впливають на якість продукції. Саме строгий контроль якості допоміг нам завоювати довіру багатьох клієнтів. Наша будівельна база володіє різним транспортом для доставки сипучих матеріалів та іншої будівельної продукції Ми привеземо як кілька вагонів вугілля або щебеню, для великого підприємства, так і кілька тонн піску для дитячої пісочниці.

 

Будівельні сипкі матеріали від «СТРОЙТЕХГРАД»

 

Компанія «СТРОЙТЕХГРАД» співпрацює з усіма клієнтами, і з юридичними та фізичними особами. Завдяки тому, що ми щодня купуємо у виробників і кар'єрів величезні обсяги протягом вже довгих років, продаж сипучих будівельних матеріалів здійснюється за низькою ціною. Також можна відзначити й інші переваги, наприклад, завжди точну вагу. Ми виробляємо обов'язкові контрольні заміри кожної партії продукції, використовуючи для цього електронні ваги. Точна вага — це наша чесність і відповідальність перед замовником.

Крім того, ми надаємо сертифікати відповідності на всі види будівельної продукції. Оплата замовлення можлива різними способами: після доставки або по передоплаті. Для постійних клієнтів діє відстрочка платежу та персональні знижки. Алтестове, Барабой, Великодолинське, Вигода, Дачне, Затишшя, Іллічівка, Малодолинське, Нова Долина, Нова Одеса, Отрадівка, Поселок Котовського, Раскидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосілля, Усатове, Хлібодарне, Затока, Чумбур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner