Кошик
+38097-733-32-02
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Газобетон

Газобетон 60х20х10, Газобетон 60х50х10, газобетон 60х20х15, газобетон 60х20х20, газобетон 60х20х25, газобетон 60х20х30, газобетон 60х20х35, газобетон 60х20х37,5, газобетон 60х20х40 газобетон Одеса; купити газобетон в Одесі купити; продаж газобетону в Одесі; газобетонний блок Одеса Газобетон – швидко і нескладно.

 

Блоки з ніздрюватого бетону призначені для кладки зовнішніх, внутрішніх стін і перегородок будівель з відносною вологістю повітря приміщень не більше 75%. Стінові блоки і перегородки з пористого бетону можуть бути використані в різних кліматичних зонах при будівництві несучих конструкцій житлових будинків і громадських будівель до 4 поверхів, а також для утеплення конструкцій будівель, несучі стіни яких виконані з більш холодних стінових матеріалів (важкого бетону, цегли). Основними перевагами блоків з пористого бетону перед іншими будівельними матеріалами є їх легкість, зручність обробки (блоки легко ріжуться і пиляються), хороші теплоізоляційні характеристики, і нарешті, прийнятна ціна.

Газосилікатний блок являє собою штучний камінь з рівномірно розподіленими порами — осередками. Для виробництва газосилікатних блоків використовуються натуральні мінеральні компоненти. Сировиною служать негашене вапно, кремнеземисті компонент (кварцовий пісок), цемент і вода. Як пороутворювача додається алюмінієва пудра. Пори утворюються в результаті виділення газу (водню) в ході хімічної реакції між алюмінієм і вапном. Газ збільшує обсяг початкової суміші в 5 разів. Цей процес аналогічний дозрівання дріжджового тіста. Одержувана таким чином пориста структура надає блоку ряд особливих фізико-механічних властивостей, які роблять його ефективним будівельним матеріалом. газобетон Одеса; купити газобетон в Одесі купити; продаж газобетону в Одесі; газобетонний блок Одеса
Відмінною особливістю будівництва будинків з газобетону є відносна простота їх зведення. Тут не знадобиться спеціальна техніка. Вироби з пористого бетону легко різати, свердлити і фрезерувати. Для цього можна використовувати як електричні, так і ручні пилки. Отвори для розеток і вимикачів звичайним дрилем висвердлюють, а штроби під електропроводку прокладають вручну або за допомогою спеціальної насадки для електродриля.
Перший ряд блоків укладають на цементний розчин для того, щоб компенсувати всі нерівності фундаменту, при цьому кладка обов'язково здійснюється на гідроізолюючий шар руберойду або іншого аналогічного матеріалу. Блоки за допомогою рівня і гумового молотка вирівнюються по горизонталі, а між кутовими блоками натягається шнур. При укладанні першого ряду блоків необхідно працювати дуже обережно, оскільки цей ряд стане основою для всіх подальших рядів. Після його укладання необхідно видалити всі нерівності за допомогою рубанка, а потім змести пил і дрібні осколки. Для зручності роботи з клеєм використовуються як спеціальні кельми, так і звичайні гребінки-шпателі для укладання плитки з отворами 5*5 мм Клей наноситься кельмою, а потім розрівнюється гребінкою. Потрібно домагатися такої консистенції, щоб видимі борозенки клею не розтікалися.
Після того, як перший ряд блоків акуратно укладений, можна переходити до кладці наступних рядів. При роботі необхідно дотримуватися кілька загальних правил: обов'язково забезпечувати перев'язку блоків, а виступає зі шва розчин не затирати, а видаляти з допомогою кельми. Легше і швидше здійснювати обробку блоків з допомогою електричної пилки, яка ідеально підходить для виготовлення скошених, округлих та інших кривих. Але можна користуватися і звичайною ручною ножівкою (бажано з твердосплавними накладками). газобетон Одеса; купити газобетон в Одесі купити; продаж газобетону в Одесі; газобетонний блок Одеса
Для установки дверних і віконних прорізів пропонуються спеціальні армовані перемички, а для спрощення і здешевлення конструкції можна використовувати звичайні металеві куточки, на які зверху укладаються блоки. Щоб забезпечити всій будові підвищену міцність і перерозподілити навантаження від перекриттів по всьому периметру будинку, перед тим, як почати зведення другого і наступних поверхів, а також дахи, необхідно встановлювати арматурний пояс (монолітну балку). Для виготовлення опалубки під балку можна використовувати спеціальні U-образні блоки. Цей блок, виготовлений з газобетону, являє собою своєрідний лоток, в який укладають арматуру, а потім в порожнину заливають бетонний розчин. Для здешевлення можна використовувати звичайні блоки потрібної товщини (зазвичай 100-200 мм) в якості незнімною опалубки. Після висихання арматурний пояс ефективно перерозподілить навантаження виникають, і на нього можна спокійно укладати плити перекриття, або виготовлені з армованого газобетону, або звичайні залізобетонні пустотні плити. газобетон Одеса; купити газобетон в Одесі купити; продаж газобетону в Одесі; газобетонний блок Одеса
Оскільки структура газобетону пориста і цей матеріал «дихає» (паропроникність газобетону в 4-6 разів вище, ніж у дерева), то будинок рекомендується облицьовувати будь-якими вентильованими фасадами, в тому числі і сайдингом, а якщо ж фасад виготовляється з цегли, то необхідно залишати вентиляційні зазори між цегляною кладкою і блоками 30-40 мм
У разі якщо фасад будинку вирішили обштукатурити, то для цих робіт необхідно застосовувати спеціальні штукатурні суміші для газобетону, які володіють підвищеною паропроникністю і високою адгезією до блоків. При застосуванні таких сумішей немає необхідності у використанні металевих штукатурних сіток.
Використання в будівництві газобетонних блоків дозволяє швидко будувати будинок і створювати цікаві архітектурні рішення. Сьогодні газобетонні блоки не тільки використовуються безпосередньо у зведенні будинку, але і набули поширення як самодостатні оздоблювальні та навіть як декоративні матеріали. Володіючи невеликою щільністю (а значить, і об'ємним вагою), газобетон легко обробляється звичайними ручними інструментами – пилкою і стамескою. Для виготовлення заокруглень можна використовувати звичайну стрічкову шліф-машину. З нього можна виготовити оригінальні полиці, колони, декоративні тумби, різноманітні підставки, імітувати ліпнину і навіть виготовити декоративний камін.

газобетон Одеса; купити газобетон в Одесі купити; продаж газобетону в Одесі; газобетонний блок Одеса

Пропонуємо Вашій увазі автоклавний газоблок провідних заводів-виробників. На сайті представлено найбільш оптимальну пропозицію на ринку України по співвідношенню «ціна-якість».
Газоблоки можуть бути гладкими або з пазами і гребенями, що значно полегшує кладку. Точні геометричні розміри дозволяють проводити кладку на спеціальний мінеральний клей і економити на оздоблювальних матеріалах.
Газоблоки відносяться до конструкційно-теплоізоляційним будівельним матеріалам. Їх використовують для малоповерхового будівництва, і для утеплення стін в багатоповерховому будівництві.
Крім хороших теплоізоляційних властивостей газоблоки володіють високими звукоізоляційними і морозостійкими якостями. Вони не горять і можуть вбирати вологу з навколишнього середовища, або віддавати її в умовах підвищеної сухості. При цьому газоблоки паропроникні і стійкі до впливу біоорганізмів. Вони економічні і практично не дають усадку.
Для будівництва будинку з газоблоків треба враховувати рельєф місцевості та зробити хороший міцний фундамент. Головне — правильно підібрати товщину стін, щоб не треба було додаткових теплоізоляційних матеріалів. В якості перекриттів можна використовувати монолітний залізобетон, який укладають на монолітний армований пояс, встановлений поверх стін з газобетонних блоків. Економії коштів можна досягти, якщо використовувати дерев'яні перекриття з утеплювачем.
Стіни з газоблоків легко штробити, тесати, свердлити звичайними інструментами. Якщо необхідно змінити розмір газоблоку, то його можна просто розпиляти пилкою. Газоблоки дуже добре сумісні з іншими матеріалами: штукатуркою, лаками, фарбами, клеями.
Безперечно, газоблоки володіють масою достоїнств, а недоліків можна уникнути, якщо не допускати помилок при будівництві і використовувати тільки якісний матеріал.
Газобетон — це штучний камінь, який сьогодні став завойовувати все більшу частку на ринку будівництва за рахунок своїх високих технологічних і експлуатаційних параметрів. З його допомогою можна звести заміський будинок, жити в якому буде дуже затишно, а витрати на таке будівництво цілком по кишені середньому класу. Низька теплопровідність, мала питома вага, вогнестійкість, екологічність — ці і багато інших властивостей дозволили газобетону стати в одну шеренгу з таким популярним будівельним матеріалом, як, наприклад, цегла. газобетон Одеса; купити газобетон в Одесі купити; продаж газобетону в Одесі; газобетонний блок Одеса
Газобетон — легкий пористий матеріал, що отримується в результаті твердіння суміші, що складається з гідравлічного в'яжучого, тонкодисперсного кремнеземистого компонента, води і газоутворювача.
За структурою газобетон відноситься до групи ніздрюватих бетонів, названих так через наявність у штучних каменях цього виду рівномірно розподілених сферичних пір розміром від 1 до 3 мм в діаметрі.
Стандартний блок з пористого бетону щільністю 500кг/м3, розміром 600х250х400 мм має масу до 30 кг і може замінити в огороджувальній стіни товщиною 400 мм 30 цеглин, вага яких становить 180 кг. За рахунок відносно великих габаритів газобетонного блоку і його малої ваги (не потрібно спеціальних підйомних механізмів) істотно зростає швидкість будівництва. Відповідно менше стають трудовитрати. Все це зменшує загальну вартість будівлі, що зводиться.
Газобетон легко обробляється будь-яким ріжучим інструментом, пиляється, штрабится — це робить його застосування особливо привабливим. Стіни, виконані з газобетону, повністю відповідають новим вимогам СНиП по опору теплопередачі огороджувальних конструкцій житлових і громадських будівель. Коефіцієнт теплопровідності газобетону в сухому стані 0,12 Вт/м°С.
Широко відомі і теплоакумуляційного властивості газобетону. Застосування цього матеріалу дозволяє значно заощадити на опаленні. Безумовно, будь-який сучасний котедж — та дерев'яний, та цегляний — буде теплим. Інше питання, скільки енергії треба затратити, щоб прогріти це будова. Особливість будинку, зробленого з пористого газобетону, полягає в тому, що на його обігрів приміщень буде потрібно відчутно менше енергії. Чтобы на обогрев дома из кирпича и строения из ячеистого бетона уходило одинаково небольшое количество энергии, толщина стены из ячеистого бетона должна быть 0,5 метра, тогда как из кирпича придется построить стену толщиной 1,9 метра. Поэтому в кирпичных домах либо затрачивается дополнительная энергия на отопление, либо используются дополнительные утеплители. Утеплители, как правило, значительно увеличивают стоимость всей конструкции и на фоне относительно доступной цены ячеистых бетонов не являются оптимальным решением проблемы экономии энергии. Будинок з пористого бетону на 20-40% знижує витрати на опалення, при тому що товщина стін залишається стандартною для цього матеріалу.
ЗРОБІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!!!
газобетон Одеса; купити газобетон в Одесі купити; продаж газобетону в Одесі; газобетонний блок Одеса
Газобетон 60х20х10, Газобетон 60х50х10, газобетон 60х20х15, газобетон 60х20х20, газобетон 60х20х25, газобетон 60х20х30, газобетон 60х20х35, газобетон 60х20х37,5, газобетон 60х20х40

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner