Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Виробництво газобетону (газобетонні блоки)

Газобетон 60х20х10, Газобетон 60х50х10, газобетон 60х20х15, газобетон 60х20х20, газобетон 60х20х25, газобетон 60х20х30, газобетон 60х20х35, газобетон 60х20х37,5, газобетон 60х20х40 Газобетон
Газобетон — це один з видів ніздрюватих бетонів (поряд з пінобетоном і газопенобетоном), що представляє собою несправжній камінь з рівномірно розподіленими по всьому об'єму сферичними порами діаметром 1-3 мм, Якість газобетону визначає мірність розподілу, рівність обсягу і закритість пір. Основними компонентами цього матеріалу є цемент, кварцовий пісок і алюмінієва пудра, також можливе додавання гіпсу і вапна. Сюди можуть входити промислові відходи, такі ніби, наприклад, зола і шлаки. Сировина змішується з водою заливається в форму і реакція води і алюмінієвої пудри, що приводить до виділення водню, який і утворює пори, змішання піднімається тісто. Після первинного затвердіння розрізається на блоки, плити та панелі. Після цього вироби піддаються загартуванню парою в автоклаві, де вони набувають необхідну жорсткість, або висушуються в умовах електропідігріву. Залежно від умов твердіння газобетон підрозділяється на автоклавний газобетон і неавтоклавний газобетон. У той же час, газобетон добре підлягає обробці найпростішими інструментами: пиляється, свердлиться, стружеться. У нього легко забиваються цвяхи, скоби. З часом газобетон стає твердішим і твердішим. Не горить, так як складається лише з мінеральних компонентів. Щодо екологічно безпечний, за природної радіоактивності благополучніше залізобетону і важкого бетону, так як щільність матеріалу менша.
Газобетон популярний у всьому світі. В сьогоднішній час працюють понад 240 заводів у 50 країнах, які щорічно виробляють близько 60 млн. м3 будівельних виробів з газобетону
Газобетонні блоки
Газобетон являє собою наднадійний штучний будівельний матеріал. Газобетонні блоки за більш ніж 80-річну історію свого існування знайшли застосування в багатьох типах конструктивних елементів будівельних об'єктів різної складності і призначення.
Газоблок – сам по собі універсальний матеріал, який використовують для зведення як несучих, так і несучих стін.
Газобетон, володіє високими теплоізоляційними властивостями, також використовують для виготовлення армованих плит перекриттів. Це найкраще співвідношення ціни/якості будівельного матеріалу на сьогоднішній день.
Будівництво будівель з газобетонних блоків відрізняється простотою і швидкістю укладання, а також економічністю. При укладанні газобетону використовується спеціальний клей, який готується по прямій на будівельному майданчику шляхом змішування спеціальної клейової суміші з водою. Використання подібний суміші дозволяє отримати більш рівномірну і міцну кладку, здешевлює і спрощує будівництво, а також перешкоджає утворенню «містків холоду», тим самим скорочуючи теплові втрати будинку.
Зберігання газобетонних блоків здійснюють рівною і сухою майданчику. Укладання першого ряду блоків є найвідповідальнішою, від якості першого ряду буде залежати правильність побудови будинку в цілому та дозволить уникнути перекосів. Цей лінія викладається на шар цементно-піщаного розчину або просто на фундамент. Інші ряди газобетону укладаються на клей шаром до 2 мм За допомогою гумового молотка поверхню рядів вирівнюється. Блоки припадають на кут розпилюються до необхідних розмірів.
Установка стінових блоків контролюється рівнем і шнуром. Ризик появи тріщин знижується армуванням першого та кожного четвертого ряду, а також зон під прорізами. Наступний крок — нанесення стартового шару штукатурки (2-3 мм) на суху, очищену від надлишків клею і пилу поверхню з подальшим армуванням. Після цього подібний же товщиною наноситься наступний шар базової і шар декоративної штукатурки. Зручність використання газобетонних блоків полягає в легкості обробки — розпилу, свердління і т. п. Що набагато полегшує прокладку внутрішньої проводки
Виробництво газобетону
Характерною особливістю технології газобетону є процеси газоутворення і спучування, що є результатом взаємодії інгредієнтів бетонної суміші — газоутворювача (зазвичай алюмінієвої пудри) і гідрату окису кальцію, що виділяється при гідратації цементу або спеціально вводиться в газобетонну суміш.
Виділяється водень (Н2) поризует (спучує) суміш і створює комірчасту структуру газобетону, а над бортами форми утворює так звану окраєць висотою 2-8 див. Наявність окрайчика — серйозний недолік технології газобетону. На її створення витрачається до 10% сировинних матеріалів, включаючи цемент, алюмінієву пудру. Зрізання та видалення окрайці вимагають значних затрат ручної праці (утилізація окрайці економічно виправдана тільки на великих, повністю механізованих заводах, а на підприємствах невеликої продуктивності вона зазвичай йде у відвали, забруднюючи навколишнє середовище).
Об'єм виділеного газу залежить від трьох речовин — вапна, води і алюмінію. У газобетонної суміші найменше алюмінію (соті частки відсотка), а інших реагентів завжди в надлишку. Отже, точність дозування алюмінію повинна помітно впливати на ступінь спучування газобетонної суміші і висоту окрайці. При цьому виникає феномен нестабільності спучування, на який впливає безліч важко враховуваних факторів: реологічні властивості суміші, температура сировини і навколишнього середовища, струс форми, лужність та екзотермічність в'яжучого, коливання атмосферного тиску, протяги та ін.
Нестабільність спучування є другим, найбільш серйозним недоліком технології газобетону, оскільки вона призводить до коливань його щільності. Величину цього показника суворо регламентують нормативні документи, наприклад ГОСТ 27005-86 «Бетони легкі та ніздрюваті. Правила контролю середньої щільності». Відхилення від обчислюється статистичними методами так званої необхідної щільності бетону може призводити до браку виробів.
Ще більш неприємним наслідком нестабільності спучування є вимушене штучне зниження практично всіх експлуатаційних характеристик газобетону. Від щільності будь-якого поризованого матеріалу залежать всі його показники, включаючи міцність, теплопровідність, стійкість, усадку та ін., наприклад міцність газобетону є кубічної функцією його щільності, тобто зниження останньої в два рази приводить до восьмикратному падіння міцності.
Газобетон (ніздрюватий бетон автоклавного тверднення) — це надійний, перевірений часом будівельний матеріал. За свою більш ніж вісімдесятирічну історію газобетонні блоки знайшли застосування практично у всіх типах конструктивних елементів будівель і споруд різного призначення. Цей універсальний матеріал використовується для зведення несучих і не несучих стін, для виготовлення армованих плит перекриттів і покриттів та в якості теплоізоляції. Характерними особливостями ніздрюватого бетону є відмінна теплоізол., пожежна безпека, довговічність та економічність. Ці властивості роблять його досить конкурентоспроможним на сучасному ринку будівельних матеріалів. Газобетонні блоки, виготовлені в умовах автоматизованого заводського виробництва відрізняються стабільно високими якісними характеристиками — точністю геометричних розмірів, міцністю і щільністю.
Ніздрюватий бетон проводиться на великих заводах в Україні.
В теплій вологій камері суміш піднімається, як дріжджовий пиріг, при цьому утворюється величезна кількість часу. Використання високотехнологічного ріжучого обладнання дозволяє розрізати отриманий масив з високою точністю на блоки і плити. В автоклавному печі ніздрюватий бетон твердне під тиском в атмосфері насиченої пари при температурі близько 184 ° С. Унікальна кристалічна структура, утворена, надає блокам їх чудові властивості. Дана технологія виробництва забезпечує рівномірну щільність масиву і найкращі, серед ніздрюватих бетонів, показники міцності.
Весь газобетон заводського виробництва має сертифікат якості, і Ви, купуючи такий матеріал, можете бути впевнені в тому, що заявлені параметри дотримані.
Газобетон 60х20х10, Газобетон 60х50х10, газобетон 60х20х15, газобетон 60х20х20, газобетон 60х20х25, газобетон 60х20х30, газобетон 60х20х35, газобетон 60х20х37,5.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner