Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Плити перекриття Одеса купити ціна

З полістиролбетону випускаються також і покрівельні плити. Основною властивістю плит перекриття і покрівельних плит з полістиролбетону є їх невелику вагу, що обумовлює малі навантаження на несучий каркас і фундамент будівлі. Крім того, їх характеризує високі фізичні, термічні та акустичні властивості, а також легкість монтажу.
Плити з полістиролбетону можна монтувати в будь-який час року з допомогою невеликих вантажопідйомників і навіть вручну. При використанні плит перекриття і покрівельних плит не потрібно застосування штукатурки (досить шпаклівки цементним молоком або клеєм для керамічних плиток), внаслідок чого значно скорочуються строки виконання оздоблювальних робіт. Перекриття служать для розділення будівлі по висоті на поверхи. Дані конструктивні елементи сприймають навантаження від розташованих в будівлі людей і устаткування, грають роль горизонтальних діафрагм жорсткості, що забезпечують стійкість будівлі в цілому, а також забезпечують тепло - і звукоізоляцію приміщень.
Перекриття підлягають вимогам:

 

Володіти достатньою міцністю і жорсткістю, щоб витримувати як навантаження від власної ваги, так і корисну (статичну і динамічну). Величина корисного навантаження на 1 м2 перекриття встановлюється в залежності від призначення приміщення і характеру його обладнання.

Перекриття повинно бути жорстким, тобто під дією навантажень не давати прогинів, що перевищують допустимі нормами величини.

Перекриття повинно виконуватися з можливо меншого числа стандартних або типових деталей, що збираються на місці будівництва за допомогою механізмів, з мінімальною затратою часу та ручної праці. Вони повинні бути зручними за формою і вагою для транспортування і збірки.

При конструюванні перекриття повинна передбачатися достатня ступінь звукоізоляції, величина якої встановлюється нормами або спеціальними вказівками по проектуванню будівель того або іншого призначення. Звукоізоляційні вимоги визначаються місцем розташування перекриттів (горищне, міжповерхове, надпідвальне) і функціями поділюваних приміщень. Перекриття повинні забезпечувати звукоізоляцію від ударного, так і повітряного шуму.

Перекриття, що розділяють приміщення з різною температурою, наприклад відокремлюють холодний підвалу від першого поверху або горище від верхнього поверху, повинні задовольняти вимогам теплозахисту. Сполучення перекриттів з зовнішніми стінами необхідно конструювати таким чином, щоб не створювалися так звані містки холоду, через які може відбуватися витік тепла, що викликає утворення конденсату. По теплотехнічному режиму виділяють перекриття надпідвальні та горищні.

Матеріал і конструкцію перекриття необхідно вибирати з урахуванням забезпечення необхідної в кожному конкретному випадку ступеня вогнестійкості будівлі.

Перекриття повинні мати мінімальну висоту, т. к. збільшення її тягне за собою збільшення об'єму (кубатури) будівлі і, отже, його вартості. Висотою перекриття вважається різниця відміток рівня чистої підлоги і стелі нижчого поверху. А при відкритих балках — нижній їх межі.

 

У деяких випадках до перекриттів пред'являються спеціальні вимоги.

За своїм конструктивним рішенням несучу частину перекриттів можна розділити на:

 

балкові, що стоять з несучої частини (балок) і заповнення (накату);

безбалочні, що виконуються з однорідних елементів (плит-настилів або панелей-настилів).

Технологія зведення перекриттів передбачає три варіанти: збірний, монолітний або збірно-монолітний.

В залежності від розташування перекриття поділяються на міжповерхові, горищні та надпідвальні.

В залежності від матеріалу основного несучого елемента балкові перекриття бувають по дерев'яних або сталевих балках. Перекриття по дерев'яних балках порівняно дешеві, але мало индустриальны, а також мають ряд інших недоліків: горіння, можливість загнивання окремих елементів і порівняно невисока міцність. Тому такі перекриття застосовують головним чином при будівництві дерев'яних будівель, кам'яних, дерев'яних будівель і споруд допоміжного та тимчасового характеру.

Междубалочное заповнення перекриттів є огороджуючих (звуко - або теплоізоляційним) елементом, що утворює рівну поверхню стелі і іноді сприймає корисні навантаження від підлоги. Заповнення зазвичай роблять багатошаровим, причому кожен шар має своє призначення і виконується з відповідних матеріалів.

Головними перевагами ЗБВ є їх довговічність, міцність і негорюча. ЗБВ перекриття бувають монолітними, що виготовляються на місці, і збірними, що збираються з елементів заводського виробництва.

Монолітні ЖБ перекриття застосовуються при будівництві великих унікальних громадських і промислових будівель і споруд, за наявності досить значних, в першу чергу динамічних, навантажень. А також у тих випадках, коли перекриття є основними елементами, що забезпечують загальну просторову жорсткість будівлі, і тоді, коли воно має складну в плані форму, внаслідок чого типові конструкції збірних перекриттів застосовані бути не можуть.

В громадських і житлових будівлях масового будівництва застосовують для несучої частини перекриттів уніфіковані збірні залізобетонні плити і панелі. Їх можна підрозділити на конструкції, що влаштовуються з дрібнорозмірних і великорозмірних елементів. Перші застосовують головним чином при індивідуальному будівництві і будівництві малоповерхових будівель, другі — в умовах сучасного масового індустріального будівництва багатоповерхових будівель. Переваги перекриттів великопанельних (розміром з кімнату) полягають головним чином у малій кількості монтажних елементів і відсутність між ними стиків, що спрощує обробку стелі і підвищує звукоізолюючі властивості перекриття.

У сучасній практиці будівництва застосовується кілька типів залізобетонних плит-настилів, що розрізняються за типом поперечного перерізу (багатопустотні, ребристі і суцільні) і способу армування (з звичайною або попередньо напруженою арматурою).

Ребристі настили виготовляють з ребрами в одному або двох напрямках з суцільною плитою у верхній частині. Така плита добре працює на вигин, але через виступаючих вниз балок утворює неплоский стелю, що обмежує її використання в житлових будівлях. Вони знаходять застосування в горищних покриттях.

У великоблочних і цегляних будівлях роль жорстких дисків перекриттів полягає в сприйнятті всіх припадають на них вертикальних і горизонтальних навантажень, а також у забезпеченні єдності в сприйнятті силових зусиль вертикальними несучими елементами будівель. Тому всі плити настили мають анкерні сталеві зв'язки один з одним і з несучими стінами.

На завершення цього короткого огляду зупинимося на новому типі перекриттів, які нещодавно з'явилися на вітчизняному ринку, — перекриттях з полістиролбетону.

Перекриття з полістиролбетону
На основі полістиролбетону розроблені три системи перекриттів: монтажна (несучі балки і заповнюють елементи — плити перекриття), полумонтажная (монтажні плити і наливну шар — з залізобетону) і монолітна система (з профнастилу).
Плити перекриття робляться на замовлення і в основному випускаються для прольотів довжиною до 4,0 м (товщиною 140 мм і вагою 150 кг/м2), довжиною 4,0 — 5,0 м (товщиною 180 мм і вагою 190 кг/м2) і довжиною 5,0 — 6,0 м (товщиною 220 мм і вагою 230 кг/м2). За спеціальним замовленням можуть бути виготовлені плити і інших розмірів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner