Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Тротуарна плитка в Одесі

Тротуарна плитка в Одесі

Нерідко власників  садово-дачних ділянок турбує питання, як його захистити? Яку плитку краще використовувати, щоб дача мала привабливий вигляд. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує великий асортимент продукції для покриття доріжок і паркувальних майданчиків. Сьогодні має велику популярність різних кольорів і  конфігурації тротуарна плитка Одеса.

Типи та особливості

Плитка тротуарна — невибагливий матеріал, досить  зручний для вирішення дизайнерських ідей. Зі заокругленими кутами, вона схожа на середньовічний камінь, високої якості плитка завжди матиме оригінальний вигляд. Різноманітність кольорів дає змогу дизайнерам створювати всілякі оригінальні візерунки. Плитка тротуарна — якісний і надійний матеріал, який виробляється трьома методами:

- вібропресування;

-  гіперпресування.

Для укладання доріжок, майданчиків і місця для паркування машин на содово-дачних ділянках використовується різних розмірів і кольорів плитка, виготовлена способом вібропресування. Для мощення міських площ, тротуарів, пішохідних доріжок використовуються плитки, виготовлені методом вібропресування. Для прокладання тротуарів великих обсягів застосовується гіперпресована тротуарна плитка.

Перевага

Тротуарна плитка Одесса — зручний в експлуатації матеріал, він не стоплює поверхні бруд, волога, не утворюючи калюж, швидко випаровується. Перед укладанням не потрібно спеціально готувати ґрунт. Матеріал досить міцний і нешкідливий для оточення, легко вкладається, у разі сильної спеки не деформується й не втрачає кольору. З її поверхні легко виводяться плями.

Де купити

Компанія «Стройтехград» постачає сучасні будівельні матеріали за г. Одеса й Одеської області. У нас великий асортимент продукції від найкращих виробників. Ми пропонуємо споживачам залізобетонні вироби, сипки матеріали для будівництва стін будинку й опоряджувальних робіт, різного типу дорожні покриття. Весь перелік товарів представлений у каталозі на сайті компанії. У нас можна замовити й купити тротуарну плитку в Одесі ціна доступна, постійним клієнтам надається знижка. На всі типи продукції є сертифікат якості. До переліку послуг входить швидка доставка тротуарної плитки в Одесіна будь-який зазначений об'єкт. Александравка, Алтестова, Барабою, Великолінське, Вигода, Дачна, Затишя, Іллічевка, Малодолінське, Нова Долина, Нова Одеса, Відрада, Поселок Кодовського, Розкидайка, Садове, Світле, Сигнальне, Старосельє, Усатово, Хлібодарне, Затока, Чумбур

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner