Кошик
29 відгуків
+380 (97) 733-32-02
Будівельні матеріли від "СТРОЙТЕХГРАД"

Скандал у Житомирському спілці архітекторів

Скандал у Житомирському спілці архітекторів
Колишній головний архітектор Житомира Сергій Руденко стверджує, що став жертвою репресій і цькування. Про це вже написано в місцевій пресі.

Раніше Руденко обіймав таку ж посаду в кількох містах Донецької області, співпрацював з українсько-Швейцарською компанією. Далі — робота в науково-дослідному і проектному інституті Держбуду України.

Багато проекти Руденко втілені в життя, як, екстрим-парк у Маріуполі, інші — чекають своєї реалізації, це облаштування прибережної частини у цьому місті.

Прихід архітектора в 2008 р. в Житомир з однієї сторони викликав захват, з іншого — невдоволення.

У минулому році Руденко призначений начальником міського управління містобудування та архітектури після Валерія Головатенко. Сергій Іванович наголошує, що не переходив дороги Головатенко та приїхав до Житомира на запрошення міського голови.

Руденко відразу привернула планувальна схема міста, але в процесі зіткнувся з речами, які не витримували ніякої критики.

«Я кажу про центральній частині міста — а саме квадраті вулиць Київської, Тена, Московської, Вітрука, що належить до багатоповерхової забудови, але тут чомусь переважає приватний сектор. Так не повинно бути «, — переконаний архітектор.

Як головний архітектор Житомира Руденко звертався до проектувальникам, щоб не несли на погодження проекти з порушеннями.

«Є об'єкт (магазин) на перехресті Бориса Тена та Хлібної. З-за цього будівництва немає місця ні для пішохідної, ні для зеленої зони, не кажучи про розвиток транспортного руху «, — переконаний фахівець.

Кінець минулого року був чорною смугою для Руденко. Крім того, що довелося піти з посади головного архітектора міста, його нібито виключають зі Спілки архітекторів.

«Виключили в обхід Статуту організації. Це просто фарс якийсь. Зібрали комісію з етики при тому ж Союзі. Під час засідань комісії фіксували протоколи. Переглянувши ці протоколи, в яких простежуються численні порушення, я зробив висновок, що справа проти мене сфальсифікована «, — переконаний Руденко.

Сергій Іванович каже, що про ситуацію вже знають в офісі Національного союзу архітекторів і незабаром повинні з'ясувати, чим насправді займалася комісія з етики у Житомирі.

Отже Руденко є дійсним членом Національного союзу архітекторів і не збирається миритися з таким станом справ.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner